Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás
Baterie na okraj vany.
Tato baterie je u nás na objednání.
. . Baterie na okraj vany. Tato baterie je u nás na objednání.
Vodovodní baterie vanová stojánková s přepínačem ve výtoku. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 perlátor od firmy Neoperl MA0001 Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (CO148.
Vodovodní baterie vanová stojánková s přepínačem ve výtoku. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 perlátor od firmy Neoperl MA0001 Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (CO248.
. . Baterie na okraj vany. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 40 mm.
Baterie na okraj vany. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 40 mm. s keramickým přepínačem. antivápenná 5ti polohová sprcha.
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s přepínačem ve výtoku, samonavíjecí 2m hadicí a sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha PS0021 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (LR572.
Dokonalá vanová sada skládající se ze tří částí. Tato sada se perfektně hodí do každého prostoru koupelny.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s keramickým přepínačem MD0448, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 40 mm KA4002 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná 5ti polohová sprcha PS0009 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Tuto baterii vyrábíme téměř ve všech řadách, pokud máte zájem baterii zkombinovat např.
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí 2m hadicí a sprchou, pro napouštění přes přepad sifonu. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha PS0021 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (LR575.
4 - otvorová vanová baterie DECCO z prvotřídního materiálu. Uvnitř baterie je keramická kartuše, ta se stará o dlouhou životnost a spolehlivost. Součástí balení je příslušenství pro vanové baterie - obsahuje: ruční sprchu, sprchovou hadici, sprchový držák, přepínač proudu, kohoutek a baterii. Určená k instalaci na okraj vany. Dodáváme ve třech barvách a to lesklý chrom, černá matná nebo zlatá.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s keramickým přepínačem MD0448, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 40 mm KA4002 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná 5ti polohová sprcha PS0009 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Tuto baterii vyrábíme téměř ve všech řadách, pokud máte zájem baterii zkombinovat např.
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s přepínačem v mixu, samonavíjecí 2m hadicí a sprchou. tato baterie je vybavená kartuší kombinovanou s přepínačem o průměru 40 mm KA4012 provedení zlato součástí balení této baterie je: ruční sprcha PS0021Z sprchová plastová hadice 2metrová PH2006Z (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (LR565.
Rozměry balení kolektiv (výška/šířka/hloubka)[m] : 0,55x0,32x0,51 Množství v balení kolektiv : 6 KS. Hmotnost balení objem : 19 kg 3-otvorová vanová baterie Glamour je dalším modelem, který rozšiřuje módní řadu armatur Invena.
Vodovodní baterie vanová, vysoká, volně stojící se sprchou. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová kovová hadice MH1503 - délka 150 cm Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí 2m hadicí a sprchou, pro napouštění přes přepad sifonu. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha PS0008 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (SE975.