Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás
Vodovodních baterie a sprchy do koupelen - umyvadlové baterie, sprchové baterie, vanové baterie, termostatické baterie, ale také klozetové a bidetové baterie. Sprchové masážní panely, sprchové sloupy a sprchové sety do sprchových koutů.
Vodovoní baterie do koupelen to je špička trhu s koupelnovým vybavením. LUXO HOME nabízí vodovodní baterie, které jsou vysoce kvalitní, designově na vysoké úrovni a přitom za velmi rozumné ceny. V nabídce dále přestavujeme dřezové a kuchyňské baterie, baterie na jednu vodu, moderní víceotvorové baterie, baterie pro umyvadlo a vanu, které jsou vhodné pro panelákové bytové jádro, doplňky sprchových baterií a příslušenství a další baterie přizpůsobené každá pro svou funkci. Lze jimi vybavit vany, umyvadla, koupelnové skříňky s umyvadlem, sprchové kouty, bidety, WC, kuchyně, prádelny a ostatní místa v domu či zahradě.
Vodovodní baterie se vyrábí rovněž v produktových řadách, tím zajistíte svému interiéru jednolitý design. Samostatnou kategorií jsou vodovodní baterie pro nízkotlaké průtokové elektrické ohřívače vody. Ekonomicky výhodná je rovněž nabídka sprchových setů - kompletů, kdy lze objednat několik komponentů najednou za výhodnou cenu.
Vodovodní baterie sprchová vestavěná s přepínačem. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D přepínač v baterii je keramický baterie se dodává včetně podomítkového tělesa Tuto baterii můžete použít buď do sprchového koutu jako kombinaci hlavové a ruční sprchy a nebo k vaně jako kombinaci např.
Vodovodní baterie vanová stojánková pětiotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs - MD0093L (teplá voda) a MD0093D (studená voda) součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vodovodní baterie vanová stojánková pětiotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vanová termostatická baterie,150 mm bez příslušenství chrom - Vanová termostatická baterie,150 mm bez příslušenství chrom
Sprchová baterie termostatická podomítková Aquamat chrom - Sprchová baterie termostatická podomítková Aquamat chrom
Jedinečný podomítkový set s příslušenství SLIM DECCO/ILLUSION II černá barva. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny s držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž. Dodáváme ve třech barvách a to lesklý chrom, černá matná nebo zlatá.
Jedinečný podomítkový set s příslušenství SLIM DECCO/ILLUSION II zlatá barva. Kompletní řešení pro váš sprchový kout. Set obsahuje podomítkovou baterii, hlavovou sprchu s držákem, vývod ze stěny s držákem, ruční sprchu a hadici. Baterie je dodávána včetně podomítkového modulu, ten výrazně usnadňuje montáž. Dodáváme ve čtyřech barvách a to lesklý chrom, černá matná, grafitová nebo zlatá.
Vodovodní baterie umyvadlová senzorová. Vlastnosti úsporný perlátor, průtok 6 l/min.
Vodovodní baterie vanová nástěnná s vidlicí na odkládání sprchy a sprchou. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017SM sprchová kovová hadice MH1502SM - délka 150 cm Baterie vanová Morava Stará mosaz se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí 2m hadicí a sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 provedení zlato součástí balení této baterie je: ruční sprcha PS0021Z sprchová plastová hadice 2metrová PH2006Z (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (LR565.
VODOVODNÍ BATERIE VANOVÁ COLORADO S HLAVOVOU A RUČNÍ SPRCHOU SE SKLÁDÁ Z: vodovodní vanová baterie COLORADO perlátor v baterii je od firmy Neoperl MA0001CMAT baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 - KEROX - Maďarské výroby plastová antivápenná ruční sprcha PS0045CMAT plastová antivápenná hlavová sprcha ø 23 cm PS0043CMAT sprchová plastová hadice PH1505C - délka 150 cm sprchová kovová hadice na propojení baterie s tyčí MH0500C - délka 50 cm sprchová tyč MD0763CMAT s keramickým přepínačem MD0708CMAT k nástěnné sprchové nebo vanové baterii provedení černá matná Typ provedení rozteče: "0" - rozteč baterie 100 mm (CO254.0/7CMAT) "5" - rozteč baterie 150 mm (CO254.
Vodovodní baterie vanová stojánková pětiotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs - MD0093L (teplá voda) a MD0093D (studená voda) součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vodovodní baterie vanová stojánková pětiotvorová s keramickým přepínačem, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
VODOVODNÍ BATERIE VANOVÁ COLORADO S HLAVOVOU A RUČNÍ SPRCHOU SE SKLÁDÁ Z: vodovodní vanová baterie COLORADO perlátor v baterii je od firmy Neoperl MA0001CMAT baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 - KEROX - Maďarské výroby plastová antivápenná ruční sprcha PS0045CMAT plastová antivápenná hlavová sprcha ø 23 cm PS0043CMAT sprchová plastová hadice PH1505C - délka 150 cm sprchová kovová hadice na propojení baterie s tyčí MH0500C - délka 50 cm sprchová tyč MD0763CMAT s keramickým přepínačem MD0708CMAT k nástěnné sprchové nebo vanové baterii provedení černá matná Typ provedení rozteče: "0" - rozteč baterie 100 mm (CO154.0/7CMAT) "5" - rozteč baterie 150 mm (CO154.
Vodovodní baterie sprchová vestavěná s přepínačem. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D přepínač v baterii je keramický baterie se dodává včetně podomítkového tělesa Tuto baterii můžete použít buď do sprchového koutu jako kombinaci hlavové a ruční sprchy a nebo k vaně jako kombinaci např.
Vodovodní baterie sprchová MORAVA STARÁ MOSAZ s hlavovou a ruční sprchou se skládá z: vodovodní sprchová baterie MORAVA STARÁ MOSAZ tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D kovová ruční sprcha KS0017SM kovová hlavová sprcha ø 20 cm KS0020SM sprchová kovová hadice MH1502SM - délka 150 cm otočný kovový držák MD0011SM sprchová tyč 1012 cm, MD0654SM keramický přepínač MD0629SM Typ provedení rozteče: "0" - rozteč baterie 100 mm (MK181.0/3SM) "5" - rozteč baterie 150 mm (MK181.
Vodovodní baterie vanová MORAVA RETRO s hlavovou a ruční sprchou se skládá z: vodovodní vanová baterie MORAVA RETRO - rozteč 150 mm tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D kovová ruční sprcha KS0017 kovový držák ruční sprchy MD0011 sprchová kovová hadice MH1503 - délka 150 cm sprchová tyč s jedním úchytem na zeď MD0554 a s keramickým přepínačem MD0629 kovová hlavová sprcha ø 20 cm KS0020 Baterie vanová Morava Retro se vyrábí pouze v rozteči 150 mm. Na přání zákazníka vyrábíme prodloužení ke sprchové tyči a to v různých délkách.
Vodovodní baterie umyvadlová stojánková. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D a MD0093D baterie má kovovou umyvadlovou výpusť CLICK-CLACK 5/4" MD0484SM Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (MK432.
Vodovodní baterie umyvadlová stojánková. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D baterie má kovovou umyvadlovou výpusť CLICK-CLACK 5/4" MD0484SM Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (MK532.
VODOVODNÍ BATERIE VANOVÁ COLORADO S HLAVOVOU A RUČNÍ SPRCHOU SE SKLÁDÁ Z: vodovodní vanová baterie COLORADO perlátor v baterii je od firmy Neoperl MA0001Z baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 - KEROX - Maďarské výroby plastová antivápenná ruční sprcha PS0045CMAT plastová antivápenná hlavová sprcha ø 23 cm PS0043CMAT sprchová plastová hadice PH1505C - délka 150 cm sprchová kovová hadice na propojení baterie s tyčí MH0500C - délka 50 cm sprchová tyč MD0763CMAT s keramickým přepínačem MD0708CMAT k nástěnné sprchové nebo vanové baterii provedení černá matná/zlato Typ provedení rozteče: "0" - rozteč baterie 100 mm (CO354.0/7CMATZ) "5" - rozteč baterie 150 mm (CO354.
Při platbě převodem automatická
sleva 3% na celý nákup