Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s keramickým přepínačem MD0448, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí pro napouštění přes přepad sifonu včetně napouštění přes přepad. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 40 mm KA4002 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná 5ti polohová sprcha PS0009 sprchová plastová hadice 2metrová PH2003 (M15x1x1/2") napouštění přepadem NP0002/570 (velká zátka) Tuto baterii vyrábíme téměř ve všech řadách, pokud máte zájem baterii zkombinovat např. Celý popis
Toto zboží můžete nakoupit se slevou 3%. Stačí v košíku zadat kód: LUXO3
Vodovodní baterie vanová stojánková tříotvorová s keramickým přepínačem MD0448, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí pro napouštění přes přepad sifonu včetně napouštění přes přepad.
Tuto baterii vyrábíme téměř ve všech řadách, pokud máte zájem baterii zkombinovat např. s umyvadlovou Zambezi, Rio, Kongo, Mississippi nebo jinou umyvadlovou baterií v jiné řadě, pak tuto informaci s názvem řady napište v objednávce do poznámky.
Typ připojení flexi hadic:
Záruka:
Tuto baterii lze kombinovat s umyvadlovými a sprchovými bateriemi SLEZÁK - RAV.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s přepínačem ve výtoku, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017SM sprchová kovová hadice 2metrová MH0005SM (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (MK169.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s keramickým přepínačem MD0448SM, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 součástí balení této baterie je: kovová ruční sprcha KS0017SM sprchová kovová hadice 2metrová MH0005SM (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (L569.
Vodovodní baterie vanová nástěnná s vidlicí na odkládání sprchy a se sprchou. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová kovová hadice MH1503 - délka 150 cm Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a pevným držákem. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 perlátor od firmy Neoperl MA0001 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha jednopolohová PS0045 sprchová plastová hadice PH1500 - délka 150 cm pevný plastový držák PD0004 Baterie vanová Amur se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová nástěnná s vidlicí na odkládání sprchy a se sprchou. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017C sprchová plastová hadice PH1505C - délka 150 cm provedení černá matná/zlato Baterie vanová Morava Retro se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová, vysoká, volně stojící se sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3501 součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017SM sprchová kovová hadice MH1502SM - délka 150 cm Baterie vanová Labe se vyrábí pouze v rozteči 150 mm a je určena k volně stojícím vanám.
Vodovodní baterie vanová nástěnná Elegantní design, úspora vody, příznivá cena. To je nová série baterií NIL.
Vodovodní baterie vanová nástěnná. Elegantní design, úspora vody, příznivá cena.
Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a otočným držákem. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 perlátor od firmy Neoperl MA0007 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha jednopolohová PS0002 sprchová plastová hadice PH1500 - délka 150 cm otočný plastový držák PD0212 Baterie vanová Zambezi se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová stojánková čtyřotvorová s přepínačem ve výtoku, samonavíjecí sprchou a 2m hadicí. tato baterie je vybavena keramickými vršky od německé firmy Flühs MD0093D součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017SM sprchová kovová hadice 2metrová MH0005SM (M15x1x1/2") Typ připojení flexi hadic: "0" - připojení flexi hadic 3/8" (MK369.
Vodovodní baterie vanová nástěnná s vidlicí na odkládání sprchy a se sprchou. tato baterie je vybavena keramickými 1/2" vršky od německé firmy Flühs - MD0093L (teplá voda) a MD0093D (studená voda) součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017 sprchová kovová hadice MH1503 - délka 150 cm Vodovodní baterie MORAVA RETRO vyrábíme v povrchových úpravách chrom nebo zlato (povrchová úprava zlato je na zakázku - termín dodání do 1 měsíce).
Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a pevným držákem. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3502 perlátor od firmy Neoperl MA0001 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha jednopolohová PS0002 sprchová plastová hadice PH1500 - délka 150 cm pevný plastový držák PD0004 Typ provedení rozteče: "0" - rozteč baterie 100 mm (např.
Vodovodní baterie vanová nástěnná se sprchou a pevným držákem. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3517 perlátor od firmy Neoperl MA0001 součástí balení této baterie je: plastová antivápenná sprcha jednopolohová PS0002 sprchová plastová hadice PH1500 - délka 150 cm pevný plastový držák PD0004 Baterie vanová Vltava se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová nástěnná. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3501 provedení zlato Baterie vanová Labe se vyrábí pouze v rozteči 150 mm.
Vodovodní baterie vanová, vysoká, volně stojící se sprchou. tato baterie je vybavena keramickou kartuší o průměru 35 mm KA3501 součástí balení této baterie je: kovová sprcha KS0017CMAT sprchová plastová hadice PH1505C - délka 150 cm Baterie vanová Labe se vyrábí pouze v rozteči 150 mm a je určena k volně stojícím vanám.
Vodovodní baterie vanová nástěnná. Elegantní design, úspora vody, příznivá cena.