Seženeme Vám také produkty, které jste u nás nenašli - Kontaktujte nás
Působí čistě, svěže, dodává lehkost, uklidňuje, umí být okázalá i jemná. Bílá barva je středobodem kolekce WHITE. Doplňky jsou zhotoveny převážně z mosazi, zachovávají si minimalistický přístup a snadno se udržují. Z nabídky produktů se jedná o držáky ručníků, kartáčků i toaletního papíru, WC štětky, věšáčky, poličky, dávkovače, mýdlenky nebo i odpadkové koše. Každá koupelna si najde to své. Celý popis
Působí čistě, svěže, dodává lehkost, uklidňuje, umí být okázalá i jemná. Bílá barva je středobodem kolekce WHITE. Doplňky jsou zhotoveny převážně z mosazi, zachovávají si minimalistický přístup a snadno se udržují. Z nabídky produktů se jedná o držáky ručníků, kartáčků i toaletního papíru, WC štětky, věšáčky, poličky, dávkovače, mýdlenky nebo i odpadkové koše. Každá koupelna si najde to své.
Luxusní design série koupelnových doplňků ZEN doplňuje mimořádná kvalita zpracování a použité materiály. .
Polyresin Jedná se o materiál vyráběný z pryskyřičných materiálů, který se kvůli svým vlastnostem s oblibou využívá především pro výrobu dekoračních předmětů. Při zahřátí je dobře tvarovatelný, po zaschnutí naopak vysoce odolný proti povětrnostním vlivům a vodě, je nerozbitný a trvanlivý.
Lepidlo není součástí balení. V případě instalace lepením doporučujeme přikoupit Upevňovací sadu pro lepení (MS287) a Mamut lepidlo.
Nástěnný dávkovač tekutého mýdla z matného skla. Pumpička mosaz / chrom. Objem nádobky 250 ml.
RETRO posiluje a nabírá bronzové kontury. Speciální produktová řada upíná zrak do starých časů. Ale nebojte, na doby minulé odkazuje jen svou vytříbenou estetikou, zpracováním jde o zcela nové a kvalitní kousky. Prostor zde dostávají různé typy poliček na uložení koupelnových nezbytností, věšáčky a držáky ručníků, pohárky na kartáčky i dávkovače tekutého mýdla. V portfoliu máme další dvě RETRO varianty – v provedení chrom a gold/chrom.
Dávkovač mýdla Titania Naty chrom - Dávkovač mýdla Titania Naty chrom
Nástěnný dávkovač tekutého mýdla. Pumpička plastová s povrchovou úpravou chrom. Nádobka keramická, 300 ml.
Minimalistická, funkční a designová - to je naše řada NERO. Velmi populární u našich zákazníků ve Skandinávii. Vysoká kvalita zpracování. Povrch produktů je ošetřen speciálně tvrzenou černou barvou s vysokou životností.
Dávkovač mýdla ANTICA, bronz - Dávkovač mýdla ANTICA, bronz
Technická data: Materiál: mosaz + sklo Povrchová úprava: černá Kapacita: 180 ml Šířka: 63 mm Výška: 140 mm Vzdálenost od stěny: 100 mm.
Dávkovač tekutého mýdla. Kovový tubus. Objem cca 150 ml. Pumpička plastová.
Vnitřní nádobka a pumpička z plastuDoplňky na postavení z netradičního materiálu v neotřelém italském designu zajisté zaujmou příznivce moderního stylu a jemných tlumených barev.
Nástěnný dávkovač na tekuté mýdlo o objemu 300 ml. Nádobka z matného skla. Pumpička mosaz/chrom.